Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Poštovné a balné
Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto:

  • GLS v rámci ČR cena 119,- Kč + DOBÍRKA 45,- Kč
  • PPL v rámci ČR cena 119,- Kč + DOBÍRKA 45,- Kč
  • Zásilkovna v rámci ČR cena 79,- Kč + DOBÍRKA 45,-Kč

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

Způsob platby

  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí.

Akceptujeme platební karty
Platit za naše služby můžete nyní i platební kartou!

Proč platit kartou?
Je to pro Vás výhodné, na rozdíl od jiných platebních metod je platba kartou bez poplatku.

Je to bezpečné?
Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikaci kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu.
Údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance přes rozhraní platební brány banky (ČSOB, technicky zajišťuje Global Payments Inc.).
Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.
Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.

Jaké karty přijímáme?

  • VISA
  • VISA Electro
  • MasterCard
  • Maestro (v případě, že Vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-secure)

Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka. Dále je možné využít tzv. virtuálních karet vydávaných některými bankami, které jsou určeny výhradně k platbám na internetu.

Jak to celé funguje?
Na Vámi zadanou e-mailovou adresu v objednávce obdržíte po odsouhlasení ceny kalkulaci s možností platby kartou či převodem na účet. Pokud zvolíte platbu kartou, obdržíte e-mail s URL odkazem na platební bránu se zakódovaným klíčem obsahujícím číslo Vaší objednávky Klikněte na odkaz platební brány, který Vám přišel elektronickou poštou. Na obrazovce prohlížeče se objeví okénko s upozorněním, že vstupujete do zabezpečeného prostoru, o čemž svědčí certifikát SSL vystavený pro server klictravel.cz. Na otázku, zda certifikát komunikace akceptovat, odpovězte "Ano".

Nyní jste na stránce Vaší objednávky. Překontrolujte ji a v případě, že všechny údaje souhlasí, stiskněte tlačítko "přejít k platbě". Pokud jsou údaje z nějakého důvodu chybné, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem. Poté vstoupíte do rozhraní platební brány společnosti Global Payments Inc. (adresa https://pay.muzo.com), která technicky zajišťuje úhrady výše uvedených platebních karet pro banku ČSOB, a.s., u níž máme bankovní účet.

Platební brána Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty a CVV2/CVC2 - poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty. Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete, a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.

Na základě výsledku transakce, jejíž výsledek nám banka sdělí pouze ve formě, že platba "byla" nebo "nebyla" provedena, je Vaše objednávka vyřízena: v kladném případě Vám sdělíme, že úhrada byla provedena a systém automaticky zašle na Vaši e-mailovou adresu elektronický certifikát jako potvrzení o zaplacení, na základě kterého od nás obdržíte ubytovací poukaz. Pokud je výsledek transakce negativní, může to znamenat, že: údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně. V takovém případě vstupte do platební brány ještě jednou (odkaz naleznete ve Vaší poště u zprávy s výběrem platební metody) a údaje zkuste vyplnit pečlivě znovu. na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce; Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku. Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečné platby přes internet.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a paltebnách podmínek odpoví tým expedice Freeze dry company s.r.o.