INFO O PRODUKTU zdravá součást vyváženého jídelníčku

OBEZIN® je ověřený doplněk stravy, který vám pomůže rychle zhubnout, posílit zdraví a zvýšit sebevědomí.

Obsahuje účinné látky rostlinného původu, díky kterým sníte méně, a přitom se rychleji zasytíte. Konzumací menších porcí se sníží váš celkový kalorický příjem a rychleji zhubnete. Kromě toho vás přestanou trápit chutě na sladké či tendence přejídat se ve večerních hodinách.

  • je zdravou součástí vyváženého jídelníčku. Při správném užívání začnete jíst pravidelně malé porce a brzy se přiblížíte ke své vytoužené váze. Pocítíte více energie a posílíte tak i své sebevědomí.
  • lze vyzkoušet také jako součást detoxikace organismu. Nezáleží na tom, jestli potřebujete zhubnout pár kilo či mnohem víc.

Hlavní výhody OBEZINu

  • navodí pocit sytosti
  • sníží Váš energetický příjem
  • hubnete rychle
  • sníte menší porce jídla
  • pocítíte více energie
  • posíli Vaše sebevědomí
  • oblíbený produkt na hubnutí u celebrit
INFO O PRODUKTU

ZHUBLI S OBEZINEM

Michaela Nosková - zpěvačka
Míša řeší svou váhu už od svých 13 let. Málokdo by uvěřil, že tato drobná příjemná zpěvačka vážila kdysi dokonce 90 kilogramů. Míša má však neskutečně pevnou vůli, proto se jí pokaždé podařilo zhubnout. A tak se do povědomí lidí zapsala jako štíhlá slečna ze SuperStar, která nejen dobře zpívá, ale navíc umí i hezky tancovat. Po narození dcery Elišky (2,5 roku) se však problém s váhou znovu objevil. Míše se opět podařilo zhubnout, ale hrozilo, že věčná chuť na čokoládu její snahy opět zmaří. Tehdy jsme jí nabídli, aby vyzkoušela OBEZIN After diet. Míša náš doplněk stravy vyzkoušela a je velmi spokojená: Už půl roku si drží v pase neuvěřitelných 58 centimetrů! Přes velké pracovní nasazení se cítí dobře, protože obavy s dřívějších návalů chutí pominuly. Právě díky nim mívala velké problémy s JOJO efektem, kterému však OBEZIN After diet umí zabránit. Míšina úžasná postava je nejlepším důkazem, že přípravek skutečně funguje.

Pavel (Kyklop) Vohnout - Zpěvák Maxim Turbulenc
Kyklop z Maxim Turbulenc měl celou image postavenou na své postavě. Byl známý tím, že se rád dobře nají, a slovo „Maxim“ v souvislosti s ním není náhodné. S přibývajícím věkem se však dostavila celá řada zdravotních problémů, a pokud se chtěl Kyklop dále věnovat muzice a skládat i vlastní autorské písně, bylo nutné změnit životní styl. Setkali jsme se s ním v době, kdy už držel dietu, ale takových už absolvoval spousty. Vždycky znovu a znovu nabral shozená kila zpátky, protože měl hlad a nemohl se po dietě dočkat, až se zase pořádně nají. Při užívání OBEZINu však tenhle problém nehrozí – člověk hubne bez pocitu hladu a s pocitem plného žaludku. A přesně tohle se Kyklopovi podařilo. „Jsem s OBEZINem hrozně spokojenej a všude ho doporučuju,“ říká Kyklop. „Opravdu po něm nemám hlad ani žádné chutě večer „uklidit“ ledničku,“ dodává ještě. Pavel Vohnout zhubl s OBEZINem již 22 kilogramů a po letním koncertním maratonu ho chce dále užívat a zhubnout ještě trochu víc. „Na mě to fakt funguje. Jím mnohem míň a hlavně mě pak vždycky přejdou ty různé chutě. Navíc si ta shozená kila držím, což se mi předtím zpravidla nedařilo,“ říká Kyklop. Ostatní členové Maxim Turbulenc uvažují, že se k jeho hubnutí připojí i oni. Efekt je totiž více než viditelný a něco takového předtím ještě nikdy neviděli.

Ivana Christová - Miss ČSR 1989
S Ivanou Christovou jsme se naprosto náhodou potkali v měsíci červnu roku 2012. V té době jsme hledali vhodnou a známou osobnost, která by byla ochotna sdílet svůj příběh boje s nadváhou s veřejností. Na krátké schůzce jsme se dozvěděli, že její 5-ti letý marný boj s nadváhou, odstartovala nemoc. Ivaně jsme doporučili řadu postupů souvisejících s redukcí váhy a změnou zdravého životního stylu, OBEZIN® tvořil hlavní oporu jejího redukčního programu. Ivana Christová potřebovala kompletně změnit svůj přístup k jídlu. Jeji denní přísun potravy a její kalorické hodnoty se rovnaly v podstatě hladovce. Na začátku jsme u ní bojovali s obrovskou únavou, kterou postupně nahradila vitalita a dobrá nálada. U Ivany se podařilo za první čtrnáct dní zhubnout 5 kg. Postupně s ohledem na vývoj své váhy začala přidávat pohybové aktivity, čímž urychlila váhový úbytek, jinak iniciovaný správným používáním OBEZIN®. Následně v průběhu celkem třech měsíců se přiblížila hranici váhového úbytku 15 kg. Ivana Christová v tomto okamžiku dále dodržuje vše, co jí bylo doporučeno, protože se snaží zhubnout ještě minimálně dalších 5 kg. O tomto Vás budeme informovat.