Jak mám postupovat v případě, že se léčím se štítnou žlázou, kdy lék musím užít ráno na lačno půl hodiny před jídlem. Kdy mám užít OBEZIN?


Odpověď


Co se týká společného užívání Obezinu s dalším přípravkem, tak obecně platí, že při spoluužívání Obezinu s dalším lékem se účinky medikamentů zpomalí a prodlouží jejich absorbce do krevního řečiště. Princip fungování Obezinu je v tom, že vytvoří gelovou substanci, která následně obalí přijatou stravu. Tím se zpomalí trávící proces. Z výše uvedeného důvodu není dobré brát současně Obezin s jiným zásadním léčivem. Ideální v tomto případě je užít Váš lék na štítnou žlázu minimálně 15-20 minut před Obezinem. Pak bude vše v naprostém pořádku.

-Váš tým Obezin

Vždy se bere 1-2 prášky před jídlem. Musím si OBEZIN brát i v případě svačiny jako jablko, meloun, hrušku, mandarinku či jogurt?


Odpověď


Obezin dávkujte 2 tobolky před snídaní, obědem a večeří. V případě, že Vás budou trápit "večerní chutě", tak doporučujeme tobolky 3. Vždy zapít minimálně 0,2l vody a za 15-20 minut se můžete najíst. Toto dávkování je dostatečné.

-Váš tým Obezin

V lékárně nemají váš přípravek OBEZIN a nerad nakupuji na internetu. Jak mám postupovat a kde se dá přípravek zakoupit?


Odpověď


Přípravek OBEZIN je možno zakoupit ve všech lékárnách. Výrobek je zalistován a jeho expedice probíhá prostřednictvím velkoobchodního distributora. Distributor OBEZIN přiveze do každé lékárny. Lékárníci ještě přípravek OBEZIN neznají, protože jde o novinku. Trvejte na jeho objednání. Většinou ještě ten den je výrobek na Vaší lékárně.

-Váš tým Obezin

Jak dlouho se může OBEZIN užívat? Když se dostanu na požadovanou váhu tak mám začít brát OBEZIN After diet?


Odpověď


Máme zákaznice, které za měsíc hubnou v průměru cca 2-4 kg. Jedno balení Vám postačí na 14 dní. 2 balení máte tedy na měsíc. Po zkušenostech, které máme, tak doporučujeme kúru udržovat min 2-3 měsíce. U všech diet je vždy problém v návratu k původní váze - tzv. JOJO efekt. Obezin After diet je primárně určen na potlačení tohoto efektu a doporučujeme ho našim zákazníkům.

-Váš tým Obezin

Jak můžu kombinovat Obezin TM s detoxikační kúrou ACAI detox?


Odpověď


Vůbec nic nepokazíte, když budete zároveň své tělo detoxikovat s ACAI. Vaše tělo pocítí výrazný rozdíl a budete plná energie.

-Váš tým Obezin

Můžete zhodnotit, jak velký je průměrný úbytek váhy uživatelů OBEZIN po jeho měsíčním užívání?


Odpověď


Na základě zkušeností s klienty z poradny je průměrný měsíční úbytek váhy uživatelů OBEZIN cca 4kg.

-Váš tým Obezin

Je možné sehnat nějaký vzorek OBEZINU na zkoušku?


Odpověď


O vzorky Obezinu můžete požádat Vaši lékárnu. Společnost DANARE vzorky nerozesílá.

-Váš tým Obezin

Chci zhubnout 10kg, měřím 178cm a vážím 78kg. Budou dvě balení stačit?


Odpověď


Obecně není ideální, když kg jdou moc rychle "dolů". Máme zákaznice, které za měsíc hubnou v průměru cca 2-4 kg. Jedno balení Vám postačí na 14 dní. 2 balení máte tedy na měsíc. Po zkušenostech, které máme, tak doporučujeme kúru udržovat min 2-3 měsíce pro požadovných 10kg. Obezin dávkujte 2 tobolky před snídaní, obědem a večeří. V případě, že Vás budou trápit "večerní chutě", tak doporučujeme tobolky 3. Vždy zapít minimálně 0,2l vody a za 15-20 minut se můžete najíst. Toto dávkování je dostatečné.

-Váš tým Obezin

Za jak dlouho od začátku užívání nastoupí hubnoucí účinek OBEZIN? Po jak dlouhé době lze pozorovat úbytek váhy?


Odpověď


Hubnoucí účinek je velmi individuální, ale první účinky nebo úbytky váhy můžeme pozorovat již po týdnu.

-Váš tým Obezin

Mohu užívat Obezin když plánuji otěhotnět? Kdybych náhodou otěhotněla, může to mít nějaký špatný vliv na plod?


Odpověď


V případě, že chcete otěhotnět, tak hubnutí je žádoucí. Tuk většinou obaluje vaječníky a ten pak na ně tlačí. Proto je žádoucí zhubnout při Vaší snaze otěhotnět. Přípravek Obezin je produkt, který je složený z přírodních viskózních polysacharidů. V žádném případě nemůže dojít k poškození Vašeho plodu.

-Váš tým Obezin

Můžete rozvést, při jakých onemocněních či jiných omezeních není možné přípravek užívat?


Odpověď


OBEZIN nemá nežádoucí účinky, i tak je ale vhodné, pokud se klient léčí s konkrétní nemocí, jeho užívání konzultovat s ošetřujícím lékařem. OBEZIN má vliv na rychlost vstřebávání potravy (zpomaluje vstřebání potravy), to samé se může stát s léky, tedy účinek léku se nesníží, ale rychlost jeho vstřebání se zpomalí. Doporučujeme proto užít léky hodinu před nebo 3hodiny po užití OBEZINu.

-Váš tým Obezin

Jaké je užívání a maximální dávkování OBEZINU? Pokud můžu 2 tobolky před každým jídlem tak je to minimálně 6 tobolek, pokud je nebudu užívat při svačině. Maximální dávka je ale 4 tobolky.


Odpověď


Obezin dávkujte 2 tobolky před snídaní, obědem a večeří. V případě, že Vás budou trápit "večerní chutě", tak doporučujeme tobolky 3. Vždy zapít minimálně 0,2l vody a za 15-20 minut se můžete najíst. Toto dávkování je dostatečné.

-Váš tým Obezin

Někdy cítím pocit hladu i po užití 2 tobolek vašeho přípravku. Je to normální?


Odpověď


V případě, že u Vás přetrvává pocit hladu po užití 2 tobolek výrobku OBEZIN a jinak vše dodržujete podle příbalového letáku, tak je vhodné zkusit zvýšit dávku například na 3 i 4 tobolky před každým jídlem. Váš pocit hladu vymizí.

-Váš tým Obezin

Mohou OBEZIN užívat pacienti s cukrovkou? Existují pro ně při užívání přípravku nějaká omezení?


Odpověď


Ano, pacienti s cukrovkou mohou užívat Obezin, doporučujeme informovat ošetřujícího lékaře o užívání Obezinu a pravidelnou kontrolu glykemie.

-Váš tým Obezin

Našla jsem vaší nabídku na levnější tabletky na hubnutí. Které jsou účinější: OBEZIN nebo After Diet?


Odpověď


Doporučujeme Obezin. After Diet je určený na udržení váhy po dietě. S Obezinem se Vám zhubnout určitě povede. Obezin je přímo určený na snížení hmotnosti.

-Váš tým Obezin

Vážím 65kg a jsem žena. Musím užívat 2 tobolky před každým jídlem? Potřebuji zhubnout pouze 5kg.


Odpověď


Ne. To není nutné. Dávkování je individuální a jiné bude u Vás a jiné bude u 120kg zákazníka. Ve Vašem případě můžete užívat pouze 1 tobolku a Vaše 14denní kúra Vám vydrží na celý měcíc. Dávky na osobu se mohou lišit.

-Váš tým Obezin

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné užívat obezin při kojení pro zbavení se poporodních kil.


Odpověď


Dobrý den Lucie,

Obezin není vhodný pro děti, těhotné, a ani kojící ženy.

- Váš tým Obezin

-Váš tým Obezin

Kontaktní formulář